У Тернополі відбувся II Молитовний Сніданок, ініційований міським головою міста Тернополя Сергієм Віталійовичем Надалом. На заході були присутні представники органів місцевого самоврядування, волонтери, громадські діячі, представники освіти, тощо. Також на Молитовному сніданку були присутні почесні консули Литовської та Угорської Республік. Почесний консул Республіки Сенегал Ірина Іващук на запрошення Міської ради Тернополя, також долучилася до заходу, головною метою якого є – об’єднати представників різних професій задля миру та добробуту України.








